W jedenastej części cyklu o „eMkach” przyjrzymy się kolejnej z tzw. „linii uzupełniających”. Linia M16 została uruchomiona 20 sierpnia 2022 roku. Zastąpiła ona linię 850, która była szybkim połączeniem Gliwic i Bytomia.
Historia Transportu Publicznego
Historia Transportu Publicznego
Historia Transportu Publicznego
Historia Transportu Publicznego
Historia Transportu Publicznego
Historia Transportu Publicznego
„Historia komunikacji” to obszerna seria artykułów na HTP, prezentująca losy transportu zbiorowego zarówno w całej Polsce, jak i w konkretnych miastach – od tramwajów, przez autobusy, aż po metro. W poszczególnych podkategoriach czytelnicy znajdą szczegółowe opowieści o rozwoju sieci komunikacyjnych w Bielsko-Białej, Krakowie, Warszawie i wielu innych miejscach, pokazując, jak zmieniała się mobilność w różnych regionach kraju.

W jedenastej części cyklu o „eMkach” przyjrzymy się kolejnej z tzw. „linii uzupełniających”. Linia M16 została uruchomiona 20 sierpnia 2022 roku. Zastąpiła ona linię 850, która była szybkim połączeniem Gliwic i Bytomia.

Metro Warszawskie miało za sobą już swój debiut. Prace jednak nie zatrzymały się. Jeszcze przed uruchomieniem odcinka Kabaty – Politechnika, a dokładniej 5 marca 1995, wmurowano kamień węgielny pod stację Centrum. Prace budowlane na tej stacji ruszyły dwa miesiące później. Jednocześnie drążono tunel od Politechniki.

W tym artykule zaprezentujemy autobusy w Polsce mocno rozpowszechnione, ale wersja z tym silnikiem występowała głównie z manualną skrzynią biegów. Do Jeleniej Góry jednak zakupiono te pojazdy z automatem. Chodzi o Jelcze 120M z silnikami WS Mielec i przekładniami ZF.

W dziesiątym artykule z serii „Linie metropolitalne w GZM” przyjrzymy się funkcjonowaniu kolejnej z tzw. „linii uzupełniających”, czyli linii M15. Linia została uruchomiona 10 listopada 2022 roku. Jest to pierwsze, bezpośrednie połączenie Sosnowca i Tychów za pomocą autobusów komunikacji miejskiej.

W tym artykule przybliżymy Państwu dzieje kolejnych linii aglomeracyjnych, a mianowicie linii „210” i „310”.

Po kilku tygodniach przerwy wracamy z nową szczecińską historią dotyczącą komunikacji. Tramwajową, dziś w niedzielę bowiem obchodzimy 23 rocznicę debiutu liniowego dla wagonów 105N2k/2000, nazywanych potocznie w Grodzie Gryfa „bulwami”. Pierwszy ich wyjazd na linię miał miejsce 19 maja 2001 roku. To sympatyczne, ale niestety wysokopodłogowe pojazdy, z których oprócz Szczecina (14 sztuk), jest także znana Warszawa.