Artykuł o pewnym Jelczu M11, który jako ostatni zakończył służbę w Jeleniej Górze. Mało tego, nie poszedł na złom, tylko sprzedano go do Gdańska, a obecnie służy w Żukowie u przewoźnika Gryf. Wspomnimy także inne śmigające po Jeleniej Górze „Migi”.
Historia Transportu Publicznego
Historia Transportu Publicznego
Historia Transportu Publicznego
Historia Transportu Publicznego
Historia Transportu Publicznego
Historia Transportu Publicznego
„Historia komunikacji” to obszerna seria artykułów na HTP, prezentująca losy transportu zbiorowego zarówno w całej Polsce, jak i w konkretnych miastach – od tramwajów, przez autobusy, aż po metro. W poszczególnych podkategoriach czytelnicy znajdą szczegółowe opowieści o rozwoju sieci komunikacyjnych w Bielsko-Białej, Krakowie, Warszawie i wielu innych miejscach, pokazując, jak zmieniała się mobilność w różnych regionach kraju.

Artykuł o pewnym Jelczu M11, który jako ostatni zakończył służbę w Jeleniej Górze. Mało tego, nie poszedł na złom, tylko sprzedano go do Gdańska, a obecnie służy w Żukowie u przewoźnika Gryf. Wspomnimy także inne śmigające po Jeleniej Górze „Migi”.

Linia „204” na krakowskie i wielickie drogi ruszyła 1 kwietnia 2000. Wyruszyła wtedy na trasę z Borku Fałęckiego przez Jugowicką – Witosa – Wielicką i dalej do Wieliczki. Wsparciem dla linii „204” była linia „244”, która uruchomiona została 1 października 2008.

Dzisiejszy wpis przybliży linie, które powstały w wyniku reformy komunikacji miejskiej w kwietniu 2017. Mowa tu o powstałej wtedy linii G1 oraz G2, które wraz z innymi literowymi liniami zostały utworzone w celu dowozu do punktów przesiadkowych z obszarów dużych zakładów pracy. Powstałe linie G1 i G2 obsługują zachodnią część Łodzi, a dokładniej rejon Nowego Józefowa oraz osiedla Retkinia.

Data 20 marca to ważny dzień dla historii marki Jelcz w Rzeszowie, bowiem 45 lat temu – 20 marca 1979 roku – dotarły pierwsze autobusy Jelcz PR110U, natomiast 10 lat temu – 20 marca 2014 roku – ostatni Jelcz PR110 o numerze taborowym #442 zakończył służbę na rzeszowskich ulicach.

Linia M13 została uruchomiona 3 czerwca 2023 roku jako pierwsze, bezpośrednie połączenie centrum Katowic ze strefą przemysłową w Sosnowieckiej dzielnicy Bobrek, a także z dzielnicami Dańdówka oraz Niwka.

Dziś, czyli 18 marca 2024 roku, w stolicy województwa małopolskiego wypada 20 rocznica wprowadzenia do ruchu Solarisów Urbino 12 II, które w krajobraz Małopolski wpisały się na kolejne 14 lat.